شرایط و قوانین امتیازگیری در سایت بیزکالا

همراهان عزیز، توجه داشته باشید که برای دریافت امتیاز بایستی در سایت بیزکالا ثبت نام کرده و حساب کاربری داشته باشید

روش ها و قوانین امتیازگیریِ مشتریان محترم در سایت بیزکالا:

1. مشتریان محترمی که در سایت بیزکالا ثبت نام نموده اند، با وارد شدن به حساب کاربری خود می توانند با استفاده از روش های گفته شده، اقدام به کسب امتیاز نموده و سپس از این امتیازها برای دریافت تخفیف در خرید های بعدی خود استفاده نمایند.

 

2. با انجام ثبت نام در سایت بیزکالا، 100 امتیاز به طور اتوماتیک در حساب کاربری مشتری ثبت می شود و مشتری محترم می تواند در صورت تمایل، از این امتیاز در همان خرید اول خود استفاده نماید.

 

3. خریداران گرامی، با ثبت نهایی سفارش خود در سایت بیزکالا، به ازای هر 3 هزار تومان از قیمت هر محصولِ خریداری شده، 1 امتیاز در حساب کاربری خود دریافت خواهند کرد که از این امتیاز می توانند در خرید های بعدی خود استفاده کنند.

 

4. کاربران محترم سایت می توانند با ثبت نظر در صفحه محصولاتی که خریداری کرده اند، سایر مشتریان بیزکالا را برای خریدی بهتر و موفق تر راهنمایی کنند و از طرفی امتیازهای کسب شده ی خود را نیز افزایش دهند. کسب امتیاز در این روش به این صورت است که کاربران با ثبت 2 نظر اولِ خود، 100 امتیاز دریافت می کنند و پس از آن به ازای هر 30 نظرِ ثبت شده ی بعدی در صفحه های محصولات خریداری شده، 100 امتیاز دیگر در حساب کاربری آنها ثبت خواهد شد.

 

5. امتیازهای دریافت شده به مدت 30 روز معتبر بوده و پس از گذشت 30 روز از دریافت هر امتیاز، آن امتیاز منقضی شده و به صورت خودکار از پنل کاربر حذف می شود.

 

6. کاربرانِ عزیز می توانند از طریق بخش حساب کاربری من > امتیازهای من اقدام به مشاهده جزئیات امتیازهای خود نمایند.