ما در این مطلب تلاش میکنیم درباره بیزکالا و سیاست های کاری و خط مشی این تیم کاری قوی صحبت کنیم. اعتماد در دنیای تجارت امروزی بالاترین اولویت را دارد. و همه تلاشمان را می کنیم تا  اعتماد شما عزیزان را جلب کنیم.

بیز کالا، اینماد که نشان اعتماد الکترونیکی است را دارا می باشد. همچنین دارای لوگوی ساماندهی و پروانه کسب است. که عضو صنف اتحادیه کشوری می باشد. باکسب بالاترین امتیاز ها به کمک شما همراهان عزیز برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر تلاش می کنیم.

با افتخار چند خطی برای شما عزیزانی که همراه همیشگی ما هستید…
با آسان شدن خرید در دنیای امروزی نسبت به روش های قدیمی فروش ، سعی بر این داشته ایم که روشی جدید را برای توزیع کالای باکیفیت،انحصاری و مورد مصرف برای تمام اقشار جامعه ایجاد کنیم. و در کمترین زمان ممکن خدمت مصرف کننده نهایی برسانیم .

انواع روش های فروش در کسب وکارها:

روش سنتی توزیع کالا
روش مدرن توزیع کالا

خدمات بیزکالا چیست؟

درباره بیزکالا می توان این را گفت که تیم کاری بیز کالا پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاوره های رایگان دارد. تمام تلاش خود را می‌کند تا قبل از خرید یکی از مراجع تخصصی نقد و بررسی فروش اینترنتی کالاهای تخصصی و انحصاری شرکت بازاریابان ایرانیان زمین باشد. و بستری ایجاد کند که شما همراهان عزیز خریدی راحت، با آگاهی کامل و بدون دغدغه داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را کرده ایم که در سبد کالایی خودعلاوه بر اندک محصولات وارداتی تعداد زیادی محصولات مرغوب تولید داخل کشور عزیزمان در زمینه های مختلف سلامت محور، غذایی، آرایشی ، بهداشتی ،نانوتکنولوژی، شوینده ها و … برای تمامی اقشار جامعه با هدف حمایت از تولیدات داخلی و حمایت از قشر کارگران زحمتکش ایرانی ایجاد کنیم.

در نهایت بر این باوریم با دادن اطلاعات و مشاوره های دقیق و تخصصی محصولات سلامت محور بیز کالا زندگی سالم ،جامعه‌ای سالم تر برای هم میهنان مان ایجاد کنیم و روی محور سلامتی حرکت کنیم

با افتخار بسیار خرسندیم که میزبان اعتماد شماییم…

لطفا جهت مشاهده جزییات هر کدام از مجوزهای بیزکالا، روی تصویر آن کلیک کنید